Masters 2018

MUŽI - PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

  PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ
  1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo celkem
MARIÁNKY SOKOLOV CHEB SOKOLOV OSTROV SOKOLOV
1 ČERNÝ P. 30 30 15 20 2   97
2 ZVÁRA 30 30 10   70
3 HOŠEK 10 10 7 30   57
4 ŠULHOF 20 2 20 10   52
5 VAŘEČKA 20 7 15 6   48
6 RAKUŠAN 10 10 6 10 7   43
7 DVOŘÁK 10 5 7 20   42
8 LEŠČINSKÝ 15 15 4 2 3   39
9 MAKOVICKÝ 6 3 10 15   34
  TOFI 15 4 15   34
11 SCHAFFNER 4 10 7 5 5   31
  ZIMA 15 7 5 4   31
13 SOUKUP 7 5 10 3 5   30
14 KROUPA 7 2 7 7   23
15 KYSELA 4 15 3   22
16 SOKOL 5 10 6   21
  ŠÍMA P. 5 3 3 3 7   21
18 DIESSL 10 10   20
  VRBA J. 6 7 7   20
20 ČERNÝ D. 7 3 7   17
  DARIVČÁK O. 7 10   17
  FASSEL 7 10   17
  PETRÁK 7 10   17
24 KORELUS 10 3 3   16
25 LAJTÁR 4 5 3 3   15
  MATYS 15   15
27 KRÁSA 4 3 4 3   14
  PAVELKA D. 7 7   14
  VANĚK 7 7   14
30 KRÁKORA 10 2   12
31 KREJČÍ 4 7   11
32 PLZÁK 5 4   9
  VLČEK 2 7   9
34 BOUDNÍK 7   7
  FISCHER 7   7
  PAVELKA J. 7   7
37 DARIVČÁK T. 3 3   6
38 ŠINTÁK 3 2   5
39 PAVELKA V. 2 2   4
  VALENTA 4   4
  ZDENĚK 4   4
42 HOŠEK P. 3   3
  KANDRÁČ 3   3
  MORAVEC 3   3
  NÁDVORNÍK 3   3
  NOVÁK 3   3
  ZÍB 3   3

VÝSLEDKY

osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Plzák
Soukup 5 1
Zima 7 6

 

Dvořák 6 6
Vrba 1 3
Šíma 1 3
Šulhof 6 6

 

Szaffner 3 0
Černý P. 6 6
Kandráč 6 4
Rakušan 7 6

 

Lajtár 2 0
Korelus 6 6
Leščinský
Plzák 2 2
Zima 6 6
Zima 3 0
Šulhof 6 6
Šulhof 3 6
Černý P. 6 6
Dvořák 6 2 7
Šulhof 1 6 10
Černý P. 6 6
Rakušan 1 0
Černý P. 6 6
Leščinský 0 0
Korelus 3 3
Leščinský 6 6

 

 

čtvrtfinále semifinále finále
Soukup
Soukup 1 6 10
Plzák 6 4 5
Soukup 6
Vrba 4
Plzák
Szaffner 2 6 6
Šíma 6 2 10
Šíma 3 6
Vrba 6 7
Vrba 6 7
Lajtár 3 5
1. kolo osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Černý P.
Černý P. 6 6
Pavelka D. 2 0
Černý P. 6 6 10
Hošek 7 1 4
Černý P. 5 6 10
Tofi 7 0 3
Černý P. 6 6
Vařečka 3 1
Vlček 5 1
Pavelka D. 7 6
Boudník 6 6
Moravec 1 1
Boudník 0 0
Hošek 6 6
Soukup 2 0
Hošek 6 6
Krása 1 2
Petrák 6 6
Petrák 4 3
Tofi 6 6
Tofi 7 6
Rakušan 5 1
Makovický 2 3
Tofi 6 6
Rakušan 6 6
Pavelka V. 0 2
Rakušan 6 6
Zíma 2 0
Šíma P. 6 1
Zíma 7 6
Leščinský 6 6
Sokol 4 4
Leščinský 7 6
Kroupa 5 1
Leščinský 6 6
Szaffner 1 4
Leščinský 5 2
Vařečka 7 6
Kroupa 6 7
Vaněk 4 5
Plzák 3 2
Černý D. 6 6
Černý D. 5 6 4
Szaffner 7 1 10
Nádvorník 2 4
Szaffner 6 6
Vařečka 6 6
Darivčák 1 1
Vařečka 0 6 17
Vrba 6 0 15
Vařečka 2 6 10
Krákora 6 2 1
Vrba 7 6
Kysela 5 1
Krejčí 2 4
Krákora 6 6
Krákora 6 2 10
Šulhof 4 6 8
Šulhof

 

 

osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Vaněk
Kysela 6
Šíma 2

 

Moravec 1
Soukup 6
Krejčí

 

Makovický
Nádvorník 6
Krása 7

 

Plzák 6
Darivčák 3
Sokol
Vaněk 6
Kysela 2
Vaněk 6
Soukup 1
Vaněk 7
Makovický 6
Soukup 6
Krejčí 2
Makovický 6
Krása 4
Makovický
Sokol scr
Plzák 3
Sokol 6
1. kolo osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Černý P.
Černý P. 6 6
Krejčí 4 0
Černý P. 6 6
Soukup 0 0
Černý P. 6 6 6
Zvára 4 7 10
Zvára 6 6
Šulhof 1 1
Šíma P. 3 0
Krejčí 6 6
Kroupa 3 6
Soukup 6 7
Soukup 6 6
Lajtar 4 2
Lajtar
Petrák
Petrák 6 6
Szaffner 1 1
Petrák 0 2
Zvára 6 6
Szaffner 6 6
Pavelka 4 1
Zvára 6 6
Krása 0 0
Zvára 6 6
Rakušan 0 1
Rakušan
Šulhof
Šulhof 7 6
Darivčák 6 3
Šulhof 6 6
Sokol 3 1
Šulhof 0 6 (5:0) SCR.
Matys 6 4
Korelus 4 1
Darivčák 6 6
Šinták 2 1
Sokol 6 6
Sokol 6 6
Makovický 4 3
Makovický
Černý D.
Černý D. 2 0
Matys 6 6
Matys 6 6
Hošek 1 3
Dvořák 2 3
Matys 6 6
Vařečka 2 2
Hošek 6 6
Hošek 0 0
Leščinský 6 6
Leščinský

 

osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Lajtar
Černý D. 6
Leščinský 7

 

Šíma P.
Vařečka

 

Krása
Rakušan 7
Korelus 5

 

Šinták 2
Dvořák 6
Makovický
Lajtar 0
Leščinský 6
Lajtar 1
Vařečka 6
Vařečka 7
Rakušan 6
Šíma P. 4
Vařečka 6
Krása 3
Rakušan 6
Rakušan 7
Dvořák 6
Dvořák 6
Makovický 1
1. kolo osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Černý P.
Černý P. 6 6
Dvořák 0 3
Černý P. 6 6
Makovický 2 3
Černý P. 6 6
Vařečka 2 4
Černý P. 1 6 1
Zvára 6 2 10
Sokol 1 6
Dvořák 6 7
Makovický 6 6
Zíma 3 3
Makovický 6 6 10
Vrba 7 4 7
Krása 2 3
Vrba 6 6
Tofi
Tofi 6 6 7
Rakušan 1 7 10
Rakušan 7 6 3
Vařečka 5 7 10
Rakušan 6 6
Zíb 1 1
Darivčák T. 2 3
Černý D. 6 6
Černý D. 1 1
Vařečka 6 6
Vařečka
Zvára
Zvára 6 6
Fassel 4 4
Zvára 6 6
Diessl 4 3
Zvára 6 6
Kysela 3 2
Szaffner 3 3
Fassel 6 6
Diessl 1 3
Hošek 6 6
Diessl 6 6
Šíma P. 3 1
Šíma P.
Lajtar 2 3
Kroupa 6 6
Kroupa 4 3
Darivčák O. 6 6
Darivčák O. 2 SCR
Kysela 6
Soukup 0 1
Darivčák O. 6 6
Kysela 6 6
Novák 2 4
Kysela 6 6
Lečšinský 2 1
Lečšinský

 

osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Hošek
Tofi 6
Soukup 0

 

Šíma P.
Novák 5
Szaffner 7

 

Lajtár
Zima 6
Darivčák T. 3

 

Krása 6
Zíb 4
Sokol
Hošek 6
Tofi 4
Hošek 6
Szaffner 1
Hošek 6
Sokol 2
Šíma P. 3
Szaffner 6
Lajtár 3
Zima 6
Zima 3
Sokol 6
Krása 2
Sokol 6
1. kolo osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Černý P.
Černý P. 3 3
Fassel 6 6
Fassel 6 5 SCR
Dvořák 1 7
Dvořák 3 6
Tofi 6 6 SCR
Dvořák 0 7 3
Hošek D. 6 6 10
Fassel 6 7
Kysela 3 6
Lajtár 2 2
Vlček 6 6
Vlček 0 0
Dvořák 6 6
Dvořák 6 6
Krákora 4 2
Šinták 0 3
Pavelka D. 6 6
Pavelka D. 1 0
Diessl 6 6
Diessl 6 1 SCR
Tofi 7 3
Zima 2 0
Diessl 6 6
Leščinský 6 6 4
Šíma P. 3 4 10
Šíma P. 0 5
Tofi 6 7
Tofi 6 6
Vařečka 3 4
Šulhof 6 6
Szaffner 3 4
Šulhof 6 6
Fischer 4 1
Šulhof 1 1
Hošek D. 6 6
Hošek D. 6 6
Makovický 3 4
Soukup 6 1
Fischer 7 6
Hošek P. 1 1
Vaněk 6 6
Vaněk 1 1
Hošek D. 6 6
Hošek D. 6 6
Rakušan 3 0
Korelus 6 3
Makovický 7 6
Makovický 6 6
Pavelka J. 3 2
Makovický 6 4
Zvára 1 2 SCR
Valenta 5 3
Pavelka J. 7 6
Lukáš 1 1
Kroupa 6 6
Kroupa 1 2
Zvára 6 6
Krása 1 2
Zvára 6 6

 

osmifinále čtvrtfinále semifinále finále
Soukup
Valenta 7
Leščinský 6

 

Rakušan 6
Kysela 0
Zima 7
Korelus 5

 

Zdeněk L.
Lajtár 3
Szaffner 6

 

Vařečka 6
Krása 4
Hošek P.
Soukup 6
Valenta 4
Soukup 2
Rakušan 6
Rakušan 6
Vařečka 2
Rakušan 6
Zima 3
Zdeněk L. 0
Szaffner 6
Szaffner 5
Vařečka 7
Vařečka 6
Hošek P. 2