Rozpis utkání MUŽI – ZL 2019/2020

ROZPIS UTKÁNÍ 15. ROČNÍKU ZIMNÍ LIGY –

BDL Cup 2019/2020

ZÁKLADNÍ  ČÁST
 stáhnout v PDF  DOMÁCÍ HOSTÉ
SO  2.11. od 13:00 KV SOKOL DJM Tenis
od 13:00 ACAPULCO Ostrov BORG/McENROE
  od 17:00 LIAPOR Doubí TK Slavoj KYNŠPERK
  od 17:00 KOUZELNÍCI TK BŘEZOVÁ
  volno: DELPO Team
SO  09. 11. od 13:00 TK Slavoj KYNŠPERK KOUZELNÍCI
od 13:00 BORG/McENROE LIAPOR Doubí
  od 17:00 DJM Tenis ACAPULCO Ostrov
  od 17:00 DELPO Team KV SOKOL
volno: TK BŘEZOVÁ
SO  16. 11. od 13:00 ACAPULCO Ostrov DELPO Team
  od 17:00 LIAPOR Doubí DJM Tenis
od 17:00 KOUZELNÍCI BORG/McENROE
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ TK Slavoj KYNŠPERK
volno: KV SOKOL
SO  23. 11. od 13:00 BORG/McENROE TK BŘEZOVÁ
  od 13:00 DJM Tenis KOUZELNÍCI
  od 17:00 DELPO Team LIAPOR Doubí
  od 17:00 KV SOKOL ACAPULCO Ostrov
volno: TK Slavoj KYNŠPERK
SO  30.11. od 13:00 LIAPOR Doubí KV SOKOL
  od 13:00 KOUZELNÍCI DELPO Team
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ DJM Tenis
  od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK BORG/McENROE
volno: ACAPULCO Ostrov
SO  07. 12. od 13:00 DJM Tenis TK Slavoj KYNŠPERK
  od 13:00 DELPO Team TK BŘEZOVÁ
  od 17:00 KV SOKOL KOUZELNÍCI
  od 17:00 ACAPULCO Ostrov LIAPOR Doubí
  volno: BORG/McENROE
 SO 14. 12.  od  13:00 KOUZELNÍCI ACAPULCO Ostrov
  od 13:00 TK BŘEZOVÁ KV SOKOL
  od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK DELPO Team
  od 17:00 BORG/McENROE DJM Tenis
volno: LIAPOR Doubí
 SO 21. 12. od  13:00 DELPO Team BORG/McENROE
  od 13:00 KV SOKOL TK Slavoj KYNŠPERK
  od 17:00 ACAPULCO Ostrov TK BŘEZOVÁ
  od 17:00 LIAPOR Doubí KOUZELNÍCI
volno: DJM Tenis

SO+NE 28. – 29. 12.

 

SILVESTR,
NOVÝ ROK – v SO a NE dopo. lze sehrát neodehraná utkání !!!

SO  04.01. od 13:00 TK BŘEZOVÁ LIAPOR Doubí
  od 13:00 TK Slavoj KYNŠPERK ACAPULCO Ostrov
  od 17:00 BORG/McENROE KV SOKOL
  od 17:00 DJM Tenis DELPO Team
volno: KOUZELNÍCI
SO  11.01. od 13:00 DJM Tenis KV SOKOL
  od 13:00 BORG/McENROE ACAPULCO Ostrov
  od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK LIAPOR Doubí
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ KOUZELNÍCI
volno: DELPO Team
SO  18.01. od 13:00 KOUZELNÍCI TK Slavoj KYNŠPERK
  od 13:00 LIAPOR Doubí BORG/McENROE
  od 17:00 ACAPULCO Ostrov DJM Tenis
  od 17:00 KV SOKOL DELPO Team
volno: TK BŘEZOVÁ
SO  25.01. od 13:00 DELPO Team ACAPULCO Ostrov
  od 13:00 DJM Tenis LIAPOR Doubí
  od 17:00 BORG/McENROE KOUZELNÍCI
  od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK TK BŘEZOVÁ
volno: KV SOKOL
           
SO  01.02. od 13:00 TK BŘEZOVÁ BORG/McENROE
  od 13:00 KOUZELNÍCI DJM Tenis
  od 17:00 LIAPOR Doubí DELPO Team
  od 17:00 ACAPULCO Ostrov KV SOKOL
volno: TK Slavoj KYNŠPERK
           
SO  08.02. od 13:00 KV SOKOL LIAPOR Doubí
  od 13:00 DELPO Team KOUZELNÍCI
  od 17:00 DJM Tenis TK BŘEZOVÁ
  od 17:00 BORG/McENROE TK Slavoj KYNŠPERK
volno: ACAPULCO Ostrov
           
SO  15.02. od 13:00 TK Slavoj KYNŠPERK DJM Tenis
  od 13:00 TK BŘEZOVÁ DELPO Team
  od 17:00 KOUZELNÍCI KV SOKOL
  od 17:00 LIAPOR Doubí ACAPULCO Ostrov
volno: BORG/McENROE
           
SO  22.02. od 13:00 ACAPULCO Ostrov KOUZELNÍCI
  od 13:00 KV SOKOL TK BŘEZOVÁ
  od 17:00 DELPO Team TK Slavoj KYNŠPERK
  od 17:00 DJM Tenis BORG/McENROE
volno: LIAPOR Doubí
           
SO  29.02. od 13:00 BORG/McENROE DELPO Team
  od 13:00 TK Slavoj KYNŠPERK KV SOKOL
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ TK ACAPULCO Ostrov
  od 17:00 KOUZELNÍCI LIAPOR Doubí
volno: DJM Tenis
           
SO  07.03. od 13:00 LIAPOR Doubí TK BŘEZOVÁ
  od 13:00 ACAPULCO Ostrov TK Slavoj KYNŠPERK
  od 17:00 KV SOKOL BORG/McENROE
  od 17:00 DELPO Team DJM Tenis
volno: KOUZELNÍCI
           
PLAY  OFF
SO  14.03. od 11:00 ČTVRTFINÁLE  
  od 11:00  
  od 16:00 ČTVRTFINÁLE  
  od 16:00  
SO  21.03.
    SEMIFINÁLE, FINÁLE – MIXY
         
SO  28.03. od 09:00 SEMIFINÁLE  
  od 09:00  
  od 14:00 FINÁLE

 
  od 14:00 o 3. místo

 
  od 19:00 VYHLÁŠENÍ  VÍTĚZŮ   (společný pro muže i
mixy)