Rozpis utkání

ROZPIS UTKÁNÍ 13. ROČNÍKU ZIMNÍ LIGY –

BDL Cup 2017/2018

ZÁKLADNÍ  ČÁST
 stáhnout v PDF  DOMÁCÍ HOSTÉ
SO  28.10 od 13:00 DJM Tenis KOUZELNÍCI
od 13:00 TK Slavoj KYNŠPERK FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
  od 17:00 TK Sokolov LIAPOR Doubí
  od 17:00 TC Slavia OTOVICE KV SOKOL   
NE  29.10 od 17:00 ALGON Cheb ACAPULCO Ostrov
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ ALL Blacks
SO  04. 11. od 13:00 LIAPOR Doubí TC Slavia OTOVICE
od 13:00 ALL Blacks TK Sokolov
  od 17:00 ACAPULCO Ostrov TK Slavoj KYNŠPERK
  od 17:00 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ DJM Tenis
NE  05. 11. od 17:00 KOUZELNÍCI TK BŘEZOVÁ
  od 17:00 KV SOKOL ALGON Cheb
SO  11. 11. od 13:00 DJM Tenis ACAPULCO Ostrov
  od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK KV SOKOL
od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK KV SOKOL
  od 17:00 ALGON Cheb LIAPOR Doubí
NE  12. 11. od 17:00 TC Slavia OTOVICE TK Sokolov
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
SO  18. 11. od 13:00 LIAPOR Doubí TK Slavoj KYNŠPERK
  od 13:00 KV SOKOL DJM Tenis
  od 17:00 TK Sokolov ALGON Cheb   
  od 17:00 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ KOUZELNÍCI
NE  19.11. od 17:00 ALL Blacks TC Slavia OTOVICE
  od 17:00 ACAPULCO Ostrov TK BŘEZOVÁ
SO  25.11 od 13:00 KOUZELNÍCI ACAPULCO Ostrov
  od 13:00 ALL Blacks FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
  od 17:00 DJM Tenis LIAPOR Doubí
  od 17:00 ALGON Cheb TC Slavia OTOVICE
NE  26.11 od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK TK Sokolov
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ KV SOKOL
SO  02. 12. od 13:00 TC Slavia OTOVICE TK Slavoj KYNŠPERK
  od 13:00 ALGON Cheb ALL Blacks
  od 17:00 KV SOKOL KOUZELNÍCI
  od 17:00 ACAPULCO Ostrov FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
NE  03. 12. od 17:00 TK Sokolov DJM Tenis
  od 17:00 LIAPOR Doubí TK BŘEZOVÁ
 SO 16. 12.  od  13:00  FRANTIŠKOVY LÁZNĚ  KV SOKOL
  od 13:00 KOUZELNÍCI LIAPOR Doubí
  od 17:00 DJM Tenis TC Slavia OTOVICE
  od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK ALGON Cheb
NE  17. 12. od 17:00 TK BŘEZOVÁ TK Sokolov
  od 17:00 ALL Blacks ACAPULCO Ostrov
SO+NE
23. – 24. 12.
VÁNOCE –
v SO lze sehrát neodehraná utkání !!!

SO+NE 30. – 31. 12.

SILVESTR,
NOVÝ ROK – v SO a NE dopo. lze sehrát neodehraná utkání !!!

SO  06.01. od 13:00 ALGON Cheb DJM Tenis  
  od 13:00 TK Slavoj KYNŠPERK ALL Blacks
  od 17:00 LIAPOR Doubí FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
  od 17:00 KV SOKOL ACAPULCO Ostrov
NE  07.01. od 17:00 TK Sokolov KOUZELNÍCI
  od 17:00 TC Slavia OTOVICE TK BŘEZOVÁ
SO  20.01. od 13:00 ACAPULCO Ostrov LIAPOR Doubí
  od 13:00 KOUZELNÍCI TC Slavia OTOVICE
  od 17:00 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ TK Sokolov
  od 17:00 DJM Tenis TK Slavoj KYNŠPERK
NE  21.01. od 17:00 ALL Blacks KV SOKOL
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ ALGON Cheb
SO  27.01. od 13:00 DJM Tenis ALL Blacks
  od 13:00 ALGON Cheb KOUZELNÍCI
  od 17:00 TC Slavia OTOVICE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ
  od 17:00 LIAPOR Doubí KV SOKOL
NE  28.01. od 17:00 TK Sokolov ACAPULCO Ostrov
  od 17:00 TK Slavoj KYNŠPERK TK BŘEZOVÁ
SO  03.02. od 13:00 ACAPULCO Ostrov TC Slavia OTOVICE
  od 13:00 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ ALGON Cheb
  od 17:00 KOUZELNÍCI TK Slavoj KYNŠPERK
  od 17:00 ALL Blacks LIAPOR Doubí
NE  04.02. od 17:00 KV SOKOL TK Sokolov
  od 17:00 TK BŘEZOVÁ DJM Tenis
           
PLAY  OFF
SO  17.02. od 13:00 OSMIFINÁLE     
  od 13:00  
  od 17:00 OSMIFINÁLE     
  od 17:00  
SO  03.04. od 11:00 ČTVRTFINÁLE     
  od 11:00  
  od 16:00 ČTVRTFINÁLE     
  od 16:00  
 
SO  17.03. SEMIFINÁLE, FINÁLE – MIXY
SO  24.03. od 9:00 SEMIFINÁLE   
  od 9:00  
  od 14:00 FINÁLE    
  od 14:00 o 3. MÍSTO    
  od 19:00 VYHLÁŠENÍ  VÍTĚZŮ   (společný pro muže i
mixy) 

SLAVNOSTNÍ VEČER

 Víkendy,
které se nehrají probíhají  tenisové
turnaje registrovaných !!!